Сайт про флешки. Флеш накопичувачі в асортименті.

Дорогі Друзі, Колеги, Партнери! Ми раді вітати Вас на сайті USB-fleshki.
Коли у нас з'явилася ідея створити сайт про флешках, то відразу було зрозуміло, що цей сайт буде містити максимум інформації про флеш-картах (USB Flash drives). Сайт про флешках також повинен містити всілякі варіанти і різновиди корпусів для флешок. Ми створювали зручний сайт, потрапивши на сайт, ви 100% знайдете варіант флешки, що повністю Вам сподобається і влаштує за характеристиками. Ми створили сайт про флешках, який простий в експлуатації і зрозумілий для кожного, цей сайт про флеш-картах створений в першу чергу для того, щоб допомогти клієнту розібратися які флешки потрібні і для чого. Читати текст далі ...


Принцип поділу флеш -пам'яті на категорії дозволяє клієнту швидше зорієнтуватися яка флешка йому потрібна і потім в розділі вибрати модель корпусу який йому найбільше подобається. Ми розділили всі USB флешки на категорії, відмінною рисою кожної категорії є корпус флеш -накопичувача, а точніше матеріал з якого зроблені корпуси для флешок, такі як: пластикові флешки ( флешки в пластиковому корпусі), металеві флешки ( флешки в металевому корпусі , корпус з металу ), дерев'яні флешки (флешки в дерев'яному корпусі , корпус з натурального дерева, еко флешки), PVC флешки ( флешки з пластизолю, резинове флешки), Кожанов флешки ( флешки в шкіряному корпусі, корпус зі шкіри або якісного шкірозамінника). Також на сайті представлені категорії флешок які за своєю формою і популярності заслуговують на те щоб їх виділили в окрему категорію, наприклад: флешки ручки (ручки - флешки , ручки з вбудованою флешкою ​​) , флешки кредитні карти (флешки кредитки , флешки пластикові карти), флешки ключі (флешки у вигляді ключа), оригінальні флешки ( незвичайні флешки, флешки з додатковими функціями, ексклюзивні флешки).
Навіщо ми зробили такий поділ за категоріями? Це зроблено з метою прискорити і спростити процес вибору потрібної флешки для замовника. Полегшення процесу вибору відбувається в два етапи. Спочатку Ви обираєте з категорій ту категорію флешок , яка підходить вам за технічними параметрами. Потім під - другий етап ви вибираєте з категорії ту модель флешки яка вам візуально подобається по дизайну і максимально підходить під корпоративний стиль (колір , форма , розміри ).
Давайте більш детально розглянемо кожну з категорій, щоб Ви мали уявлення якими властивостями і технічними характеристиками володіють флешки (флеш - пам'ять) в кожній з категорій.
Металеві флешки. Металеві флеш - накопичувачі - USB флешки корпус яких виготовлений з металу. Металеві корпуси флешок дозволяють уберегти знаходиться всередині чіп (пам'ять ), від механічних ушкоджень при падінні або механічному впливі. Також флешки в металевому корпусі мають стильний зовнішній вигляд , із зовнішнім покриттям під золото або під срібло . У категорії Ви можете знайти варіанти флеш -пам'яті в пластиковому корпусі зовні покриті металом ( флешка повністю покрита металом або частково). Корпус флеш -карти пластик + метал зроблено з метою створення моделей флеш -пам'яті , які матимуть міцність металевого корпусу , за вартістю буде наближений до пластикових флешкам. Нанесення на металеві флешки - виконується методом лазерного гравіювання на поверхні флешки.
Пластикові флешки. Флешки в пластиковому корпусі - корпус флешки виготовлений із пластику, або ж більша частина поверхні флешки виконана з пластика, інша частина корпусу може бути з іншого матеріалу. Пластикові флешки відносяться до розряду : бюджетні флешки, дешеві флешки. Низька вартість флешки в порівнянні з іншими моделями флешок досягається за рахунок корпусу. Пластикові флеш -карти хороший варіант для масової роздачі, або як варіант робочої флешки для співробітників. Перевага пластикових флешок в тому, що нанесення на флешки можливо зробити повнокольоровим за допомогою УФ друку, або ж друк логотипу до 4 -х кольорів методом тамподруку. Якщо Вам потрібний бюджетний варіант, тоді це пластикова флешка.
Шкіряні флешки. Флешки в шкіряному корпусі - корпус флешки виготовлений з натуральної шкіри , або ж якісного шкір - замінника. Шкіряні флешки мають презентабельний зовнішній вигляд, і в теж час має класичні витримки з дизайну . Шкіряні флешки відносяться до екологічно -чистої сувенірної продукції. Флешки з натуральної шкіри відмінно порахуйте з шкіряним чемоданному , портмоне , ременем , шкіряною сумкою ділової людини. На флеш карти зі шкіри можливо виконати нанесення методом лазерного гравіювання (спалювання тонкого шару шкіри, випал логотипу на шкірі ), нанесення кольорового ( повнокольорового ) логотипу за допомогою УФ друку (друк під впливом ультрафіолетових променів), і найпоширеніший спосіб нанесення на шкіру - тиснення на шкірі. Тиснення на шкіряні флешки дозволить нам отримати логотип на поверхні корпусу злегка втиснутий, при цьому є можливість зробити логотип золотим або ж сріблястим.
Дерев'яні флешки. Флешки в дерев'яному корпусі - корпус флешки виготовлений з натуральної деревини, також відносять флешки з перероблених відходів дерево обробної промисловості або переробленого паперу (флешки з вторсировини ). Флеш карти з дерева відносяться до екологічно чистої сувенірної продукції. Флешки з дерева зроблені з чистої сировини, а флешки з вторсировини - мають еко- корпус і виробляється з метою збереження ресурсів землі. Так як у світі спостерігається сильне пожвавлення в еко товарах, то флешки з дерева та еко- флешки стають все більше популярними і затребуваними. Дерев'яна поверхня флеш - карти дозволяє виконати на ній нанесення логотипу такими способами: лазерне гравіювання - випал логотипу на поверхні логотипу, або нанесення на флешки методом повноколірного друку під впливом ультрафіолетових променів (УФ -друк).
Флешки ручки. Флешки у вигляді ручки - корпус флешки виконаний у вигляді ручки. Корпус флеш карти нічим не відрізняється від звичайної кулькової ручки, тільки всередині вмонтований мініатюрний чіп (міні USB). Флешки ручки дуже зручний і практичний подарунок для ділової людини або партнера. Можемо запропонувати варіанти ручок флешок з додатковими функціями, такими як лазерна указка або ліхтариком . Подарунок флешка ручка це той варіант подарунка який буде корисний і в теж час служити носієм реклами та інформації. Всі корпуси ручки флешки мають презентабельний зовнішній вигляд з хромованими елементами, лакованим покриттям. В асортименті можна зустріти USB флешки - ручки: кулькові ручки, пір'яні ручки, ролери. Матеріали з яких виготовляється корпус ручки- флешки: металеві ручки флешки, дерев'яні ручки флешки, ручки з каменю, пластикові ручки. Залежно від того з якого матеріалу виконаний корпус флешки, можливі різні способи нанесення. Найчастіше корпусу ручок флешок виконуються з метала, нанесення на які виконується методом лазерної градирування.
Флешки ключі. Флеш карта у вигляді ключа - корпус флешки виконані у вигляді точної копії ключа від дверей. Навіщо створили такий корпус? Флешки ключики дуже зручні у використанні, так як своєю формою вони нагадують звичайний ключ від дверей, і з легкістю, таку флешку можна носити на зв'язці з іншими ключами. Флешки у вигляді ключика легко брендуються і завжди на виду. Нанесення на флешки ключики виконується способом лазерного гравірування, так як в основному всі корпуси флешок - ключики виготовляються з метала.
Флешки кредитки. Флешки у вигляді кредитної картки - корпус виготовлений у вигляді кредитної картки, єдиною відмінністю від оригіналу є відсутність магнітної стрічки і товщина. Через вмонтованого чіпа флешки кредитні карти трохи більше від оригіналу. Флеш пам'ять у вигляді пластикової карти стає все більше популярною, оскільки її можна носити разом із звичайними кредитними картами і при цьому флеш накопичувач має велику площу під нанесення логотипу, корпус флешки дозволяє робити нанесення з обох сторін і при тому повнокольорове. Часто флешки кредитки замовляють банки і брендують їх під свій продукт (кредитні карти з супер вигідними умовами) . Цей вид флеш -пам'яті заслуговує особливої ​​уваги, так як він має компактні габарити і дуже практичний.
Міні флешки. Міні флешки або як їх ще в народі називають - мініатюрні флешки, слім флешки ( slim флешки), тонкі флешки, маленькі флешки. Всі назви цього виду флешок походять через розмір самої флешки. Флешка має товщину чіпа 1мм і габаритні розміри чіпа флешки 10*25мм . Погодьтеся це дуже маленькі розміри . Мінімалізм в розмірах призвів до того, що цей вид флешок виділили в окрему групу , і популярність таких флешок зростає, адже все частіше замовники хочуть отримати компактну флешку яка займатиме мало місця, і завжди буде з її власником. Корпуси міні флешок в основному виконані у вигляді брелока, що дозволить носити флешку з собою скрізь і користуватися у зручний час. Флешки з дрібними розмірами стрімко завойовує серця людей.
Ювелірні флешки. Ювелірні флешки - флешки виготовлені з металу з покриттям під золото або срібло , при цьому на корпусі можуть бути інкрустації з каменів Сваровскі або дорогоцінних каменів. Китайські корпуси для флешок виготовляються зі звичайного металу з гальванічним покриттям під золото або срібло з інкрустацією НЕ дорогоцінних каменів або ж каменів Сваровскі. Також ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість виготовлення корпусу флешки із золота і срібла, з інкрустацією дорогоцінними каменями. Корпус флешки з дорогоцінних металів відливається на вашу макету. Подарунки з дорогоцінних каменів і металів стають все більш популярними в Україні, попит на флешки з дорогоцінних металів зростає. Наші майстри з багаторічним досвідом виготовлять для Вас справжній витвір мистецтва з поєднання дорогоцінних каменів і металів.
Індивідуальні флешки. Флешки в індивідуальному корпусі - корпус флешки виготовляється за індивідуальним макетом замовника. Форма корпусу флеш пам'яті може бути абсолюно будь, це може бути флешка у вигляді тваринно , деталей , у вигляді людей , у вигляді їжі , у вигляді логотипу. Корпус виготовляється з матеріалу - пластизоль ( PVC), цей матеріал на дотик нагадує жорстку гуму. Процес виготовлення індивідуальних флешок починається з того, що замовник описує як він хоче бачити корпус флешки, потім ми розробляємо 3D модель корпусу флешки і після затвердження макету ми виготовляємо пробний зразок флешки. Пробний зразок флешки робиться для того, щоб, замовник зміг побачити і у випадки потреби підкорегувати модель корпусу. Корпус Флешки відливається з PVC і може бути виготовлений в конкретний колір (пантона), який задасть замовник. При виготовленні індивідуальних флешок всі кольори які , задаються витримуються. Флешки в індивідуальних корпусах - дають можливість виготовити флешки в такому корпусі, який вам найбільше подобається. Індивідуальні флешки дуже популярні серед корпоративних замовників, які замовляють флешки у вигляді логотипу компанії, флешки у вигляді продукції яку вони виробляють. Це відмінні подарунок для партнерів і клієнтів, так як форма флешки нагадує власнику, про те хто йому її подарував.
Оригінальні флешки. У цей розділ флешок ми віднесли всі флешки які відрізняються від звичайних флешок, це відмінність може стосується зовнішнього вигляду флеш -пам'яті або ж це може виражатся у функціональних можливостях флешки - додаткові функції вбудовані в цю флешку. Флешки з оригінальним корпусом ще називають - ексклюзивні флешки, незвичайні флешки, прикольні флешки. Ці флешки привертають до себе увагу своєю незвичністю і функціональністю.
Ось ми і розглянули всі види флешок окремо. Кожен вид флешки імеетсвоі плюси і мінуси, це як марки машин. Тепер Ви маєте основопологающие знання про флешках, чим вони відрізняються, і Ви можете зробити свій вибір. Хороших вам покупок на нашому сайті. Ми завжди раді допомогти Вам. Якщо у Вас виникли запитання або зауваження звертайтеся до менеджерів, вони зможуть допомогти . Сподіваємося, що наша інформація буде корисна Вам.
Ми працюємо з такими містами України: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Львів, Ужгород, Одеса, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Феодосія, Маріуполь, Вінниця, Тернопіль, Мукачево, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Луганськ, Мелітополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Горлівка, Житомир, Хмельницький, Луцьк, Івано -Франківськ, Чернівці, Біла Церква, Ужгород, Чоп, Конотоп, Кам'янець -Подільський, а також багато міст, які не потрапили в цей список.

                                                                                                З повагою колектив , USB - fleshki.