З новим роком!

  Дорогі друзі, клієнти, колеги, партнери! Ми вітаємо вас з наступаючим 2017 роком! Зараз ми на порозі Нового року, нових стартів, нових емоцій, нових досягнень, нових бажань, нової любові, нового життя! Компанія «USB-Fleshki» бажає, щоб Новий рік приніс вам все те нове, чого ви так чекаєте від 2017 року.

  2017 - рік Вогняного Півня по Східним гороскопом. У Східному календарі, Півень вважається найяскравішим, самим витонченим і самим товариським знаком. Це означає, що наступний рік принесе вам самі яскраві емоції і перемоги. Головний колір року - червоний, що уособлює енергію і міць. Стихія Вогненного Півня - це, звичайно ж, вогонь. Тому 2017 - найкращий час для того, щоб зробити ваш бізнес потужним і міцним. Бізнес, який буде долати всі негаразди і стрімко мчати до нових успіхів. Однак, Півень - істота справедливе і не потерпить брехні, обману, хамства і принижень. Тому, порада для всіх: хочете бути вдалими, успішними, улюбленими і щасливими - ставитеся до своїх ближніх зовсім так само. Любіть і робіть щасливими своїх чоловіків, дітей, родичів, колег, друзів і тоді 2017 рік стане для вас ще одним найкращим роком вашому житті :)

  Вся команда «USB-Fleshki» ще раз приєднується до привітань. Нехай ця Новорічна ніч подарує вам казку. Запевняємо, що в 2017 році ви можете покластися на нас, пам'ятайте, що ми завжди поруч і готові до плідної співпраці! З новим роком!